Başvuru Formu

HEADSHOT

HEADSHOT

PROFILE

PROFILE

FULL LENGTH

FULL LENGTH

Mankenlik dünyası ciddi rekabetlerle doludur. Profesyonel ve başarılı bir model olmak için unutmamanız gereken şey, model olmak için kendinize profesyonel bir imaj oluşturmaktır. Manken olmak isteyen adaylar, profesyonel bir imaj oluşturarak mankenlik mesleğinde zirveye çıkabilir. Bu bölümde, mankenlik ajansı başvurusu yapmak isteyen model adaylarının ajans başvurusu sırasında nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

İstanbul manken ajansı hizmeti veren Real Model Ajansımızın model başvuru formunu doldurmacan önce yazımızı dikkatle incelemenizi ve ajans kaydınızı ondan sonra yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Mankenlik başvurularının ilk adımı tabi ki ajans kaydı ile başlıyor. Fakat manken adayının bundan daha önce hangi alanda mankenlik yapacağına karar vermesi gerekir. Bunun için öncelikle mankenliğin hangi alanının size uygun olduğuna karar verin. Mankenlik sektörünün reklam modelliği, moda ve editöryel modellik gibi çeşitleri vardır.

Reklam sektöründe manken olmak, sektörün en heyecan verici alanı olabilir. Reklam sektörü, her türlü baskı, televizyon ve dijital pazarlamayı kapsayan büyük bir pazardır ve yeni yüzlere en çok ihtiyaç duyan sektördür. Modelliğin bu alanını tercih edecek manken adaylarının temsil ve ikna kabiliyetlerinin yüksek olması beklenir.

Modellikte, reklam sektörünün sizin için en uygun alan olduğuna inanıyorsanız, özellikle marka ve ürün tanıtımı alanında uzmanlaşmış ajansları tercih etmenizde fayda var. Real Model Ajansımız, Türkiye’nin ve dünyanın en önemli markalarıyla önemli işbirliklerine imza attı.

Real Model Ajansı’na kayıtlı modeller Hammher Jack, Loreal Paris, Flo, Shoes & More, Eti, Gizia, Derimod ve Coca Cola gibi Türkiye’de dünyada tanınan öncü markaların reklam yüzleri oldu.

Neden Real Model Ajansı?

Her model adayı, sektöre ilk adımını atmadan önce mankenlik başvurusu konusunda ciddi bir araştırma yapar. Araştırmalarında saygınlığı olan ve pazardaki öncü firmaları temsil etmiş profesyonel bir model ajansına odaklanır.

Real Model Ajansı, alanında uzman ekibiyle kurulduğu günden bu yana moda ve reklam sektörünün yetenekli model ihtiyacını karşıladı. Kalite, güven ve şeffaflık ilkeleriyle hareket eden ajansımız, sektörde kalıcı hale gelecek hizmetlerine özenle devam etmektedir.

İstanbul merkezli modellik ajansımız katalog, dergi, dizi, film, video klip, reklam çekimlerinden, marka ve ürün tanıtımlarına kadar pek çok alanda hizmet vermektedir.

Bunun yanı sıra prova mankeni, el & ayak mankeni gibi ihtiyaçlar için de model ajansı hizmeti veriyoruz.

Modellik Başvurusu

Bu sayfadan takip edeceğiniz talimatlarla modellik başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ajans kaydınızı gerçekleştirmek için yapmanız gerekenler çok basit. Doğal fotoğraflar gönderin. Sizi en doğal halinizde görmek istiyoruz. Bu nedenle profesyonel stüdyo çekimlerine ihtiyacınız yok. Bizimle paylaşacağınız tüm fotoğraflar renkli olmalıdır. Gerçek cilt renginizi görebilmemiz çok önemli. Bu nedenle sadece hafif makyaj yapmanız yeterlidir. Saçlarınızı doğal haline bırakın. Saçınız yüz hatlarınızın görünmesine engel olmamalı.

Modellik Başvurusu Hakkında Küçük Bir Tüyo

Dünyanın en popüler modellerine göre iyi bir model olmanın sırrı güçlü bir karakterden geçiyor. Bu nedenle size önerimiz modellik başvurusu sırasında konuşmaktan ve kendinizi ifade etmekten çekinmemenizdir.

İlgi alanlarınızı anlatmaktan ve modellik başvurusuyla ilgili bize merak ettiklerinizi sorun. Sektörde başarılı ve profesyonel modellerin ortak noktası kendinden emin, yüksek motivasyon sahibi ve alçakgönüllü olmalarıdır. Kendine güvenen, kararlı ve iddialı olmak Real Model Ajansı’nda kazanacağınız profesyonellik ile birleştiğinde, sektörün aranan modellerinden biri de siz olabilirsiniz.

Model olmak isterken karşınıza farklı engeller çıkacaktır. Ne olursa olsun asla pes etmeyin. Eğer başarılı ve yıldızı parlayan bir model olmak ve Real Model Ajansı’na kayıt olmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.