Hakkımızda

Real Models Agency

Real Models Ajansı olarak; Türkiye ve İstanbul’un en iyi manken ajansı olma arzusuyla çıktığımız bu yolda, her zaman çalıştığımız markaların memnuniyeti bizim için en önemli prensip olmuştur. Markalarla olan ilişkilerimizi geliştirmek, onların coşku ve övünçlerini çalışmalara yansıtabilmek ve ihtiyaçlarını eksiksiz olarak tamamlamak önem verdiğimiz diğer prensiplerimizdir.

2013 yılından beri moda sektöründe öncü birçok firmanın model ihtiyacını, üstün hizmet kalitesiyle günümüze kadar başarıyla karşılayan Real Models Ajansı, kalite, güven, şeffaflık ilkeleriyle sektördeki yerini kalıcı hale getirerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Her zaman sektörün en iyileri ve son derece deneyimli olan tasarımcı, fotoğrafçı ve profesyonel ekiplerden oluşan çalışma arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz!

Yabancı, Kadın, Erkek ve Çocuk Modellerimizle Dizi, Film, Video Klip, Dergi, Katalog, Reklam Çekimleri, Fuar Hostesi, Manken, Prova Mankeni, El Ayak ve Yüz Mankenleri gibi ihtiyaçlarınız için Model Ajansı hizmeti sunuyoruz.

İstanbul’un En iyi Model Ajansı olarak Sizin Markanızla çalışmak ve en önemli çözüm ortaklarınızdan biri olmak için sabırsızlanıyoruz…

Şehirdekiler

Şehirdekiler, Yabancı Kadın, Erkek, Çocuk Modellerimizin Dergi, Katalog, Reklam, E-Ticaret Sitesi Fotoğrafları Ve Dizi, Film, Video Klipleriniz İçin Şehirde Olan Mankenlerimizi Simgeler, Hemen İletişim Kurup Çekimlerinize Başlayabilirsiniz.

Modeller

Modeller, Türkiye’de Olmayan Kadın, Erkek, Çocuk Modellerimizi Simgeler. Dergi, Katalog, Reklam, E-Ticaret Sitesi Fotoğrafları Ve Dizi, Film, Video Kliplerinizi İçin Şehirde Olan Modellerimizi Tercih Edebilir Ya Da Ice Model Kategorisinden Seçtiğiniz Modelin Ülkemizde Olduğu Tarihler İçin Rezervasyon Yapabilirsiniz.